Robot kuchenny HARMOMIX® jest efektem lat pracy specjalistów i został skonstruowany z najwyższej jakości materiałów. Urządzenie zostało specjalne zaprojektowane by gotować zdrowe i smaczne potrawy – oszczędzając przy tym Państwa czas i wysiłek.

To wykorzystujące osiągnięcia najnowszej technologii narzędzie kuchenne działa z lub bez podgrzewania i oprócz tego umożliwia Państwu gotowanie, mielenie, mieszanie, ugniatanie, smażenie i dużo, dużo więcej…

Tylko jeden pojemnik i bardzo prosty sposób użycia, a gwarantuje Państwu profesjonalne rezultaty podczas gotowania zarówno tradycyjnych, jak i wykwintnych potraw.

W pamięci każdego urządzenia HARMOMIX® znajduję się książka kucharska, która ułatwi Państwu przygotowanie potraw. Postępując zgodnie z zaleceniami, z pewnością przyznają Państwo, iż produkt ten spełnia w doskonały sposób Państwa oczekiwania pozwalając jednocześnie na wygodną i efektywną pracę w kuchni.

Jesteśmy pewni, iż z pomocą robota HARMOMIX® oraz Państwa nieograniczonej wyobraźni, przygotujecie dania doskonale dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto wybrać HARMOMIX® ?

Szybkie tempo nowoczesnego życia powoduje, że dysponujemy małą ilością wolnego czasu. Napięte harmonogramy i tradycyjna kuchnia, wyśmienita, elegancka, lecz wymagająca nakładu czasu, wydają się elementami wręcz niemożliwymi do połączenia.

Jednak mimo to nasza świadomość wartości zdrowego odżywiania rośnie i coraz bardziej zwracamy uwagę, na to co kładziemy na talerz.

Dzięki robotowi kuchennemu HARMOMIX®, oba wymagania nowoczesnego życia – odpowiednie zbilansowana dieta i przygotowane w ramach niej potrawy nie wymagające zbyt dużej ilości czasu – mają szansę na jednoczesną realizację. Nasze wielofunkcyjne urządzenie umożliwia bowiem szybkie i proste przyrządzanie zdrowych potraw. Dzięki niemu nie tylko oszczędzicie Państwo czas, ale również pieniądze wydawane na dania dla dzieci, czy inne gotowe produkty.

Nieograniczona pamięć urządzenia oraz możliwość aktualizacji przepisów za pośrednictwem sieci Wi-Fi w maksymalnym stopniu pozwalają na wykorzystanie możliwości robota kuchennego HARMOMIX®. Zaprezentowane przepisy otwierają wachlarz możliwości. Są to między innymi przepisy kuchni śródziemnomorskiej, która uważana jest przez dietetyków za najzdrowszą dietę, jak również popularne oraz wyrafinowane dania, desery i ciasta oraz koktajle. W miarę nabywania doświadczenia w pracy z urządzeniem, będziecie Państwo również mogli zmieniać dania, uzyskując tym samym w prosty sposób, bardziej zindywidualizowany smak.