Szybkie tempo nowoczesnego życia powoduje, że dysponujemy małą ilością wolnego czasu. Napięte harmonogramy i zdrowa kuchnia, wyśmienita lecz wymagająca nakładu czasu, wydają się elementami wręcz niemożliwymi do połączenia. Mimo wszystko, świadomość wartości zdrowego odżywiania stale rośnie i z każdym kolejnym dniem, bardziej zwracamy uwagę, na to co kładziemy na talerz.

HARMOMIX® szybkie przygotowanie zdrowych potraw

Dzięki robotowi kuchennemu HARMOMIX®, oba wymagania nowoczesnego życia – odpowiednie zbilansowana dieta i przygotowane w ramach niej potrawy nie wymagające zbyt dużej ilości czasu – mają szansę na jednoczesną realizację. Nasze wielofunkcyjne urządzenie umożliwia bowiem szybkie i proste przyrządzanie zdrowych potraw.

Dzięki niemu nie tylko oszczędzicie Państwo czas, ale również pieniądze wydawane na dania dla dzieci, czy inne gotowe produkty.

Książka kucharska zawiera przepisy potraw, które w maksymalnym stopniu pozwalają na wykorzystanie możliwości robota kuchennego HARMOMIX®. Zaprezentowane przepisy otwierają wachlarz możliwości, są to między innymi przepisy kuchni śródziemnomorskiej, która uważana jest przez dietetyków za najzdrowszą dietę, jak również popularne oraz wyrafinowane dania, desery i ciasta oraz koktajle. Ponadto szczególne miejsce zajmuje również kuchnia specjalna: dla bezglutenowców, diabetyków oraz różnorodne potrawy dla najmłodszych (papki, musy, soczki), które dzięki HARMOMIX® teraz można samodzielnie przygotować szybko, łatwo i wygodnie.

W miarę nabywania doświadczenia w pracy z urządzeniem, będziecie Państwo również mogli zmieniać przepisy i proporcje, uzyskując tym samym bardziej zindywidualizowany smak

Zapraszamy do Świata Zdrowego Odżywiania HARMOMIX® !